لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق🌸


ادامه مطلب...
فرماندار محترم شهرستان دامغان

بر خود فرض می دانیم به پاس تلاش‌ها، زحمات و حمایت های همه جانبه و مستمر شما در راستای توسعه، پیشرفت و پیشبرد اهداف آرمانی برای شکوفایی و تعالی شهر دیباج و نیز حضور پرخیر و برکت حضرتعالی و هیأت همراه در پیگیری امورات و پروژه های ناتمام و در حال تکمیل این شهر، به نمایندگی از مردم ولایی، زحمتکش و شهیدپرور شهر دیباج، کمال سپاس و قدردانی را حضورتان تقدیم نمایيم و از اینکه دستور پیگیری بسیاری از امورات بر زمین مانده دیباج که سالها معطل مانده بود را صادر فرمودید سپاسگزارتان باشیم و جدیت، پیگیری و سختکوشی جنابعالی را پاس بداریم.

امام جمعه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دیباج

ادامه مطلب...

درود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران وامام شهدا،سرداردلهاحاج قاسم سلیمانی،و شما مردم مومن،انقلابی و،ولایتمدار همیشه در صحنه دیباج که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای حماسه ای دیگر آفریدید .
این حرکت عظیم شما مردم عزیز،وحضوردررژه موتوری وخودرویی، دارای پیام های متعددی برای سردمداران کفر جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکاربود و با این حماسه بزرگ ثابت کردید که در دفاع از اسلام و ایران عزیز و مقابله با زیاده خواهی های استکبار جهانی همچون گذشته دوشادوش مردم وفادار سایر شهر های ایران اسلامی همواره در صحنه حاضر بوده و در حفظ و صیانت از دستاورد هاو ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلام کوتاهی نخواهید کرد.
فلذا بدینوسیله شهرداری وشورای اسلامی شهردیباج بعنوان خادمین شما مردم فهیم بر خود فرض می دانیم که از حضور حماسی تک تک شما مردم شریف در لبیک به ندای مقتدای خویش حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و شرکت در راهپیمایی ورژه موتوری وخودرویی یوم الله ۲۲بهمن۱۳۹۹ که موجب سرفرازی ایران اسلامی در جهان گردید تشکر نموده واز درگاه خدای منان موفقیت وسربلندی همگان را مسئلت می نمائیم.
✳️روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهردیباج

ادامه مطلب... در میدان امام خمینی(ره) و حضور پرشور مردم ولایتمدار و بسیجی شهر دیباج.

بمناسبت بزرگداشت چهل ودومین سالکرد پیروزی انقلاب اسلامی

ادامه مطلب... راس ساعت ۱۰:۳۰ صبح از میدان امام خمینی (ره) به سمت میدان ولیعصر(عج) و بلعکس برگزار میکردد

ازعموم ملت ولایتمدار شهر دیباج دعوت میشود با در دست داشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران با موتور و خودرهای شخصی خود در این مراسم شرکت نمایند

ساعت شروع رژه خودرویی
۱۰:۳۰ صبح
مسیر رژه خودرویی
از میدان امام خمینی (ره) به سمت
میدان ولیعصر(عج) و بلعکس

ستاد دهه فجر

افتتاح مرکز خانواده آسیب های اجتماعی به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر دیباج در ساختمان شورای اسلامی شهر دیباجادامه مطلب...

افتتاحیه پارک ۲۱ واحدی محله ورزن توسط فرماندار محترم شهرستان دامغان و مسئولین اداری و اجرای شهرستان ادامه مطلب...

بازی کودکان دیباجی در پارک محلی تازه تاسیس ۲۱ واحدی محله ورزن (قبل از افتتاح رسمی)
و گفتگوی بچه ها با شهردارادامه مطلب...

ادامه مطلب...

صبح امروز شهردار و اعضای شورای شهر از مراحل آغازین طرح دیوار گردشگری دیباج که قرار است با نقش برجسته سفالی ساخته شود بازدید نمودند.
این طرح قرار است برای اولین بار در استان سمنان در دیباج اجراء شود.
دراین طرح نمایی از مناطق گردشگری دیباج با نقش برجسته سفالی ساخته شده و در شهر دیباج نصب خواهد شد.

اولین کتیبه این دیوار متبرک به نقش ساختمان امامزاده محمد دیباج(ع) خواهد شد.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دیباج

ادامه مطلب... توسط پایگاه بسیج خواهران نرجس و نسیبه در مساجد محله قلعه و ورزن با حضور امام جمعه محترم ، عضو شورای اسلامی و عوامل شهرداری دیباج، مسئول محترم تعلیم و تربیت سپاه ناحیه دامغان

یکشنبه ۹۹/۱۱/۱۲

انقلاب اسلامی، امام خمینی( رضوان الله تعلی علیه)، عبدصالح خدا، احیاگر اسلام ناب محمدی ( صلی اله علیه و آله وسلم)


ادامه مطلب... با حضور شهردار و اعضای شورای شهر، بخشدار محترم مرکزی، معاون محترم اموزشی آموزش پروش دامغان .فرماندهی محترم انتظامی و سپاه شهر دیباج و دیگر مسئولین شهری

-برگزاری رژه خودروی ماشین آلات شهرداری، آتش نشانی .حوزه مقامت، کلانتری ، اورژانس ،خودروهای شخصی وسایر ادارات

گلباران تمثال حضرت امام خمینی (ره) با همکاری شهرداری و حوزه مقاومت بسیج صاحب الزمان(عج)

بادامه مطلب... شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی ، امام جمعه محترم با نماینده محترم مجلس آقای دکتر علیزاده و دیگر مسئولین شهرستان دامغان در محل سالن اجتماعات شهرداری دیباج
۱۳۹۹/۱۱/۰۸

ادامه مطلب...🔹در بازدید جمال؛ مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان و حجت الاسلام نصیری فرد؛ رئیس مجمع جهانی تبیین و ترویج تمدن نوین اسلامی از بنای امامزاده محمد دیباج، بنای چهار طاقی دیباج و منطقه کشت دشت مطرح شد:

🔹🔸حمایت اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان از تسریع طرح توسعه امامزاده محمد دیباج بر اساس طرح جامع و نقشه های مصوب

🔹🔸مرمت اضطراری چهار طاقی دیباج به منظور حفاظت و جلوگیری از تخریب بنا

🔹🔸پیشنهاد ایجاد مجموعه گردشگری و تفریحی در قالب پارک طبیعت گردی (اکو کمپ) با محوریت مصالح بوم آورد و حفظ محیط زیست


🔸در این بازدید شهردار، رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان دامغان و مسئولین شهر دیباج حضور داشتند.

ادامه مطلب...


🔹🔸در بازدید مدیر کل میراث فرهنگی استان سمنان، رئیس مجمع جهانی تبیین و ترویج تمدن نوین اسلامی، رئیس اداره میراث فرهنگی دامغان و شهردار و مسئولین شهر دیباج از بافت تاریخی این شهر و مجموعه سرچشمه دیباج به منظور بررسی زیر ساخت های گردشگری، دیباج به عنوان باغ شهر گردشگری معرفی گردید.


روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دیباج

حضور نماینده شورای شهر دیباج آقای دکتر قادری در جلسه با فرماندار شهرستان دامغان


عضو شورای شهر دیباج در این نشست که در روز شنبه در محل دفتر فرماندار برگزار شد موارد ذیل را با توجه به وقت کوتاهی که داشتند مطرح نمودند و فرماندار قول مساعدت دادند.

۱_ دعوت مجدد از آقای بندرآبادی جهت حضور در دیباج(فرماندار محترم قول دادند در اسرع وقت به همراهی تعدادی از رؤسای ادارات سفری به دیباج داشته باشند).

۲_ مشکل نهاده های دامی و اعتراض شدید دامداران دیباج نسبت به ناعادلانه بودن سهمیه ها و عمل نکردن مسؤلان به وعده هایی که به دامداران دادند. عضو شورای دیباج همچنین احتمال تجمع دامداران مقابل فرمانداری در صورت محقق نشدن وعده ها را گوشزد نمودند.(فرماندار محترم قول دادند پیگیری ویژه ای جهت حل این مشکل که البته کشوری است داشته باشند).

۳_ مشکل عدم آنتن دهی مناسب کانال های تلویزیون در دیباج و بدقولی های صداوسیما در این زمینه علی رغم پیگیری ها و جلسات مکرر و متعدد با مسئولان مربوطه و ذکر این نکته که صدا و سیما توقع دارد هزینه های مربوط به ساخت محل استقرار دستگاه دیجیتال را که از وظایف آن سازمان می باشد بر شهرداری دیباج بار نماید.(فرماندار محترم نیز نسبت به این مسأله معترض بودند و قول پیگیری دادند).

۴_ مشکلات جاده میدان ولی عصر(عج) تا سه راهی تویه که علی رغم پیگیری های متعدد همچنان دچار مشکلات عدیده است و مردم محترم نسبت به وضعیت جاده معترض می باشند. از فرماندار محترم خواستیم لااقل اگر امکان آسفالت جاده در این فصول فراهم نیست نسبت به کندن آسفالت فعلی و تسطیح جاده اقدام نمایند.(مقرر شد فرماندار محترم از طریق اداره راه پیشنهاد جدید شورا را بررسی نمایند)

۵_ تعیین تکلیف پروژ های نیمه تمام دیباج از قبیل مجتمع فرهنگی اداره ارشاد، سالن ورزشی، هواشناسی و ...

فرماندار قول دادند در اسرع وقت پیگیری هایی لازم را داشته باشند. البته دوشنبه جلسه ای با مسؤلان محترم اداره ارشاد جهت تعیین تکلیف مجتمع فرهنگی داشتیم که گزارشش را تقدیم خواهیم کرد.

۶_ مشکل قطعی های بیش از حد برق در فواصل مختلف و نوسان برق شهر دیباج

در این زمینه هم اقداماتی انجام شد از جمله روز یکشنبه جلسه ای در بخشداری تشکیل شد و تصمیماتی در این زمینه اتخاذ گردید.ادامه مطلب...

برگزاری جلسه تعیین تکلیف مجتمع فرهنگی دیباج و بازدید میدانی از پروژه با حضور امام جمعه محترم دیباج، شهردار و اعضاء محترم شورای اسلامی، نماینده محترم اداره کل ارشاد استان سمنان،ریاست محترم اداره ارشاد اسلامی شهرستان دامغان ، بخشدار محترم مرکزی و کارشناسان مربوطه

ادامه مطلب...

نشست صمیمانه جانشین سپاه ناحیه دامغان جناب سرهنگ مدرسی و فرمانده حوزه مقاومت بسیج صاحب الزمان عج  با شهردار و عوامل  محترم شهرداری  دیباج جهت ادامه مطلب... و....

جمع آوری زباله های سطح شهر و منطقه آبسیج شهر دیباج 

ادامه مطلب...

گذاشتن نمک و شن در نقاط مختلف شهر ادامه مطلب...ادامه مطلب...

ادامه مطلب...
بسمه تعالی

🔶میهمان جلسه: مهندس طباطبائیان ریاست محترم جهاد کشاورزی شهرستان دامغان به همراه معاونین

🕰زمان: چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ ساعت ۹/۳۰ الی ۱۱/۳۰ صبح

📌مکان: دیباج _ خیابان مصلی _ دفتر امام جمعه


📜از همشهریان عزیز دیباجی و مناطق تابعه که در حوزه کشاورزی و دامداری، مشکلاتی دارند دعوت می شود در این جلسه حضور بهم رسانند.

حفاری و نصب لوله جهت بهبود مسیر آب های سطحی در محله زردوان ادامه مطلب...ادامه مطلب...

تاریخچه شهر

دیباج یکی از شهرهای شهرستان دامغان در استان سمنان است. این شهر در ۵۵ کیلومتری شمال شهر دامغان قرار دارد. آب و هوای دیباج، در زمستان سرد و در تابستان معتدل است. این شهر به خاطر آب و هوای کوهستانی، مستعد پرورش محصولات باغی و دامپروری است.در اینجا هم گردو از عمده میوه‌های باغی، در کنار گیلاس، انگور، آلبالو، زردآلو وسیب می‌باشد. در کنار اینها، سیب زمینی و گندم دو محصول عمده کشاورزی واین ناحیه‌است. مردم این شهر مسلمان و شیعه دوازده امامی هستند. 

 

 

اطلاعات تماس

روابط عمومی: ۳۵۳۲۴۶۱۲ (۰۲۳)

شهرداری: ۳۵۳۲۴۶۱۳ (۰۲۳)

دورنگار: ۳۵۳۲۴۴۴۱ (۰۲۳)

پیام کوتاه: 

آدرس: استان سمنان - شهرستان دامغان - شهر دیباج

ایمیل: